USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa Com Piscina Para Ate 12 Pessoas Em Bonito Bonito (Mato Grosso do Sul) Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Casa com piscina no coração de Bonito/ até 12 pess Bonito (Mato Grosso do Sul) Casa Praia Parque - piscina no Centro! Bonito (Mato Grosso do Sul) Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Casa Com Piscina Para Ate 12 Pessoas Em Bonito

ex. Casa Praia Parque - Piscina No Centro!

Έγκαιρη Κράτηση
2026-10-26
2026-10-27

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

46

Casa Com Piscina Para Ate 12 Pessoas Em Bonito

 Wi-Fi
 Δωρεάν πάρκινγκ
 Πισίνα

Εξωτερική πισίνα

 Χώρος για μη καπνιστές

Δωμάτια μη καπνιστών

 Κλιματισμός
 Κατοικίδια

Επιτρέπονται κατοικίδια


Η Casa Com Piscina Para Ate 12 Pessoas Em Bonito με 2 υπνοδωμάτια προσφέρει γρήγορη πρόσβαση σε διάφορα αξιοθέατα της πόλης, όπως το ενυδρείο Bonito, που βρίσκεται σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια.

Το Μπονίτο απέχει περίπου 500 μέτρα από τη βίλα με 3 μπάνια, ενώ το Abismo Anhumas βρίσκεται σε απόσταση μόλις 1 χλμ. Το κατάλυμα επίσης απέχει 8 λεπτά με τα πόδια από την Πηγή Nascente Azul.

Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Οι ανέσεις μπάνιου περιλαμβάνουν πετσέτες.

Επίσης, το κατάλυμα προσφέρει ψυγείο, φούρνο και μαγειρικά σκεύη, που επιτρέπει στους επισκέπτες να ετοιμάζουν τα γεύματα τους. Για να δοκιμάσουν πιάτα βραζιλιάνικης κουζίνας, οι επισκέπτες μπορούν να επισκεφθούν Taboa Bar, που βρίσκεται σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια. Επίσης, δίπλα βρίσκεται σταθμός λεωφορείων Terminal Rodoviario de Bonito, που είναι σε απόσταση 750 μέτρων.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • ABN Agencia Brazil Nature
    250 μ.
  • Bonitour Viagens e Turismo
    200 μ.
  • Fonte Luminosa
    300 μ.
  • Rota Aventura Trilhas de Bike
    350 μ.
  • Bonito Aquarium
    400 μ.
  • το Aquário de Bonito
    350 μ.
  • Maria Joao
    100 μ.
  • Tai Video Locadora e Cinema 3D
    150 μ.
  • Αεροδρόμια
  • Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Μπονίτο
    15 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Δωμάτια μη καπνιστών
  • Wi-Fi
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Επιτρέπονται κατοικίδια

Γεύματα και ποτά

  • Κουζινικά είδη
  • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Εξωτερική πισίνα
  • Κήπος
  • Παροχές BBQ

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Καθιστικό
  • Αίθριο
  • Έπιπλα κήπου
  • Τραπέζι φαγητού
  • LCD TV

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 15:00 έως 21:00
Check-out: έως 11:00

Συχνές ερωτήσεις

  • ❓

    Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά σε η Casa Com Piscina Para Ate 12 Pessoas Em Bonito;

    Nascente Azul, Beautiful Aquarium και πολλά άλλα βρίσκονται κοντά σε η Casa Com Piscina Para Ate 12 Pessoas Em Bonito.
  • ❓

    Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Casa Com Piscina Para Ate 12 Pessoas Em Bonito;

    Οι τιμές σε η Casa Com Piscina Para Ate 12 Pessoas Em Bonito κυμαίνονται από 136$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα.
  • ❓

    Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η Casa Com Piscina Para Ate 12 Pessoas Em Bonito;

    Οι πελάτες της η Casa Com Piscina Para Ate 12 Pessoas Em Bonito είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-10-26
2026-10-27

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Casa Com Piscina Para Ate 12 Pessoas Em Bonito, Βραζιλία

903 Rua Vinte E Nove De Maio, Bonito (Mato Grosso do Sul), Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © hoteisbonito.com

All rights reserved